2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na nákup až 180 ks bateriových trolejbusů
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku až 180 kusů bateriových trolejbusů pro městské linky a poskytnutí souvisejícího plnění pro zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu pěti (5) let, a to s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem tohoto zadávacího řízení je rovněž dodávka náhradních dílů k trolejbusům a servisní služby k trolejbusům. Předmětem rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností s ohledem na zadávání sektorových veřejných zakázek na základě rámcové dohody. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody bude dodávka maximálně 90 ks standardních bateriových nízkopodlažních trolejbusů a maximálně 90 kusů kloubových bateriových nízkopodlažních trolejbusů, typ vozidla „Standard“ (Sd) a „Kloubový“ (Kb) pro městské linky dle Standardů kvality PID – Autobusy PID, vybavených odbavovacím a informačním systémem (OIS) a systémem energetického managementu, a to dle požadavku zadavatele (dále jen „trolejbus“). Konkrétní specifikace trolejbusů je uvedena v odpovídajících přílohách závazného vzoru rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace (dále jen „rámcová dohoda“). Popis komponent OIS používaných zadavatelem v současnosti je uveden v příloze č. 8 této zadávací dokumentace. Tato příloha má pouze informativní charakter a nikterak nepředjímá komponenty nabízené jednotlivými dodavateli v rámci nabízených trolejbusů. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že součástí plnění veřejné zakázky je dodávka všech náhradních dílů k dodávaným trolejbusům.. Povinností vybraného dodavatele bude předložit jako součást nabídky i) položkový rozpis všech dílů tvořících dodávaný standardní a kloubový trolejbus dle požadavků stanovených v čl. 14 písm. (x) této zadávací dokumentace a ii) katalogy náhradních dílů standardního a kloubového trolejbusu dle požadavků stanovených v čl. 15 písm. c) této zadávací dokumentace. Součástí položkového rozpisu všech dílů nebude nacenění trakční baterie trolejbusu. Součástí plnění veřejné zakázky je zajištění jednorázového úvodního zaškolení zaměstnanců zadavatele na základní obsluhu, provádění údržby a oprav na dodaných trolejbusech před jejich uvedením do provozu; dodavatel je povinen připojit jako součást nabídky Katalog školení ke každému typu trolejbusu a souvisejícímu plnění, pokud je pro řádné použití, údržbu a opravy těchto prvků školení nezbytné. V rámci úvodního školení zadavatel požaduje zaškolení 30 zaměstnanců/osob na straně zadavatele, a to nejpozději v termínu, kdy má dojít k dodání prvního trolejbusu. Zadavatel v průběhu realizace plnění zakázky, tj. po zavedení trolejbusů do provozu a po dobu deklarované životnosti trolejbusů požaduje další školení, a to v minimálním počtu 50 zaměstnanců/osob na straně zadavatele na každé školené téma uvedené v Katalogu školení, případně jiná témata související s dodanými trolejbusy, která však dodavatel v Katalogu neuvedl. Veškerá školení budou probíhat v českém jazyce a v místě plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci a ve smluvní dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele.