2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en reproapparatuur, inclusief bijbehorende software, onderhoud en diensten voor de verschillende locaties van SVOAZ. 1. Het voorzien van ongeveer 12 multifunctionals en 3 Repro’s op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagementoplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van alle bijbehorende verbruiksmaterialen, met uitzondering van afdrukmedia.
Interne Kennung: FD/1077WM/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties