247539-2025 - Ergebnis
Tschechien – Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung – Poradenské činnosti pro Středočeský kraj 2022+
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoradenské činnosti pro Středočeský kraj 2022+
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Poradenství bude realizováno na základě rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 10 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Vorherige Bekanntmachung5560-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelIndividuální psychologické poradenství
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace.
Interne Kennung01
LosLOT-0002
TitelPoradenský program Cesta k zaměstnání
Interne Kennung02
LosLOT-0003
TitelPoradenský program Komunikační dovednosti
Interne Kennung03
LosLOT-0004
TitelPoradenský program Orientace na trhu práce
Interne Kennung04
LosLOT-0005
TitelPracovně právní a finanční gramotnost 1
Interne Kennung05
LosLOT-0006
TitelPracovně právní a finanční gramotnost 2
Interne Kennung06
LosLOT-0007
TitelPoradenství k podnikání
Interne Kennung07
LosLOT-0008
TitelDigitální gramotnost e-Citizen 1
Interne Kennung08
LosLOT-0009
TitelDigitální gramotnost e-Citizen 2
Interne Kennung09
LosLOT-0010
TitelBilanční diagnostika
Interne Kennung10