2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advocaatdiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een relatie met de te selecteren opdrachtnemers die in staat zijn om: • multidisciplinair, continu en waar nodig op korte termijn juridisch advies te geven, zowel inhoudelijk als over procedurele keuzes/kansen. Hierbij ligt de nadruk op pragmatische juridische adviezen zonder uitgebreide memo's en beschikbaarheid om in voorkomende gevallen met de eigen juridisch adviseurs van de gemeente te sparren over juridische kwesties. Ook gaat het om advies van kwalitatief hoog niveau dat de medewerkers van de gemeente Almere in staat stelt om als goede ambtenaar te functioneren; • contracten op te stellen, namens of tezamen met de gemeente onderhandelingen te voeren, de gemeente te vertegenwoordigen in procedures of andere diensten te verrichten die tot de advocatenpraktijk behoren; • (kosteloos) opleidingen en studiedagen te verzorgen ten behoeve van de kennisontwikkeling van de gemeentelijke organisatie, en ook daarbuiten zorg te dragen en oo Perceel 1: De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt € 1.350.000,- ex BTW per jaar en daarmee € 8.100.000,- ex BTW gedurende de maximale looptijd van de opdracht. Gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst zal het maximumbedrag van € 12.150.000,- ex BTW niet worden overschreden. Perceel 2: De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt € 350.000,- ex BTW per jaar en daarmee € 2.100.000,- ex BTW gedurende de maximale looptijd van de opdracht. Gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst zal het maximumbedrag van € 3.150.000 ex BTW niet worden overschreden. Perceel 3: De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt € 65.000,- ex BTW per jaar en daarmee € 390.000,- ex BTW gedurende de maximale looptijd van de opdracht. Gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst zal het maximumbedrag van € 585.000 ex BTW niet worden overschreden.
Interne Kennung: IA2024.07.03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Hoogwaardige integraal adviseur
Beschreibung: De gemeente wenst één kantoor te contracteren dat geschikt is om de gemeente te adviseren over (vrijwel) alle mogelijke juridische expertisegebieden, tot op het hoogste niveau, zowel in juridische, strategische als politiek-bestuurlijke zin. Deze partij is de ‘huisadvocaat'.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de raamovereenkomst zal een looptijd hebben van twee (2) jaar met een éénzijdige optie voor de gemeente tot verlenging van de overeenkomst met twee keer 2 jaar. Dus in totaal 6 jaar. De looptijd van een raamovereenkomst mag bij speciale sectoropdrachten niet langer zijn dan 8 jaar dus bovenstaande behoeft geen verdere toelichting.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Specialisten gebiedsontwikkeling en vastgoed
Beschreibung: De gemeente wenst twee kantoren te contracteren die geschikt zijn om specifiek opdrachten in het ruimtelijke domein uit te voeren, specifieker naar aanleiding van- of rondom dossiers die zich begeven op het terrein van gebiedsontwikkeling en vastgoed (inclusief zakelijke rechten, huurrecht(geschillen) en contractenrecht).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Specialist arbeidsrecht in de publieke sector
Beschreibung: De gemeente wenst één kantoor te contracteren dat gespecialiseerd is het arbeidsrecht in de publieke sector.
Interne Kennung: 3