See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby LPWiK S.A. na okres: od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. do obiektów Zamawiającego wymienionych w Zał. 1 i 2 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa energii elektrycznej na potrzeby LPWiK S.A. na okres od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. do obiektów Zamawiającego wymienionych w Zał. 1 i 2 do SWZ. Informacje ogólne: 1. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wyniesie: 6 673 MWh. Taryfa B23 - szczyt przedpołudniowy 925 MWh - szczyt popołudniowy 844 MWh - pozostałe godziny doby 4 631 MWh Taryfa C11 - 273 MWh
Vorherige Bekanntmachung: 726557-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PR.X.281.39.08.24