24769-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Spotřební materiál perfuzní pumpa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební materiál perfuzní pumpa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky kompatibilního spotřebního materiálu ke stávající perfuzní pumpě dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungÚN 12/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel/Kupující si vyhrazuje změnu závazku z Rámcové smlouvy na dodávku spotřebního materiálu k perfuzní pumpě dle §100 odst. 1) zákona č. 134/2016 o veřejných zakázkách. Změna závazku se týká rozšíření dílčích položek spotřebního materiálu uvedeného v přílohách Rámcové smlouvy. Rozšíření položek může být způsobeno mimo jiné změnou potřeb Kupujícího (Zadavatele), a to co do množství i druhu spotřebního materiálu, rozšířením sortimentu spotřebního materiálu dodavatele, technologickou změnou – aktualizací stávajícího spotřebního materiálu, případně z jiného důvodu.