2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker
Beschreibung: Senzer voorziet de rol van de softwarebroker enerzijds als leverancier van de licenties, anderzijds wenst Senzer dat de broker de administratieve lasten zo veel mogelijk uit handen neemt. Van de broker wordt daarnaast verwacht dat hij proactief adviseert over licentie beheer en tijdig signaleert wanneer licenties verlopen. Maximale waarde van de raamovereenkomst omvat €3.600.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Senzer voorziet de rol van de softwarebroker enerzijds als leverancier van de licenties, anderzijds wenst Senzer dat de broker de administratieve lasten zo veel mogelijk uit handen neemt. Van de broker wordt daarnaast verwacht dat hij proactief adviseert over licentie beheer en tijdig signaleert wanneer licenties verlopen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Title: Softwarebroker
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72600000 Computer support and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
247695-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Softwarebroker
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Softwarebroker
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -