2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta Nowego Sącza oraz zorganizowanie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta Nowego Sącza oraz zorganizowanie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów. II. Zamawiający dzieli zamówienie na 2 części, zwane dalej „Zadaniami” tj.: 1. Zadanie I - Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także wyposażenie nieruchomości w worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 2. Zadanie II - Zorganizowanie i prowadzenie na terenie miasta Nowego Sącza w terminie od dnia 02.01.2026 r. 1 (jednego) Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów komunalnych (zwanego dalej „PSZOK”) oraz przyjmowanie i zbieranie odpadów komunalnych w PSZOK i przekazywanie do zagospodarowania do instalacji przy ulicy Tarnowskiej 120 w Nowym Sączu, której powierzono zadanie zagospodarowania odpadów.
Interne Kennung: BZP.271.63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także wyposażenie nieruchomości w worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych.
Interne Kennung: BZP.271.63.2025 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zorganizowanie i prowadzenie na terenie miasta Nowego Sącza w terminie od dnia 02.01.2026 r. 1 (jednego) Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów komunalnych (zwanego dalej „PSZOK”) oraz przyjmowanie i zbieranie odpadów komunalnych w PSZOK i przekazywanie do zagospodarowania do instalacji przy ulicy Tarnowskiej 120 w Nowym Sączu, której powierzono zadanie zagospodarowania odpadów.
Interne Kennung: BZP.271.63.2025 - Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen