24784-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – ,,Dostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o." - pakiet nr 7,9,23,30
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel,,Dostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o." - pakiet nr 7,9,23,30
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniki nr 1.1 do Zaproszenia do zaproszenia (pakiety nr - 7,9,23,30) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w ciągu 24 miesięcy jednak nie wcześniej niż od 01.01.2026r
Interne KennungZP/29/WR/25
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 7
BeschreibungDostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. - pakiet nr 7
Interne KennungPAKIET/CZĘŚĆ NR 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33183100 Orthopädische Implantate
LosLOT-0002
TitelPakiet 9
BeschreibungDostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. - pakiet nr 9
Interne KennungPAKIET/CZĘŚĆ NR 9
LosLOT-0003
TitelPakiet 23
BeschreibungDostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. - pakiet nr 23
Interne KennungPAKIET/CZĘŚĆ NR 23
LosLOT-0004
TitelPakiet 30
BeschreibungDostawa endoprotez i implantów ortopedycznych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. - pakiet nr 30
Interne KennungPAKIET/CZĘŚĆ NR 30