2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE – KPOD.07.03-IP.10-001/25 w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), nr projektu: KPOD.07.03-IP.10-0197/25. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, 2. Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, 3. Działania zwiększające poziom bezpieczeństwa, 4. Wdrożenie rozwiązań AI, 5. Gwarancja na przedmiot zamówienia, 6. Warunki gwarancji i serwisu nie gorsze od warunków gwarancji i serwisu producenta oferowanego przedmiotu zamówienia, 7. Ewentualne wskazanie przez Zamawiającego nazwy producenta ma na celu określenie klasy funkcjonalności, przeznaczenia przedmiotu zamówienia i służą ustaleniu standardu, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta, 8. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane wcześniej w żadnych projektach, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dostawą i nieużywane przed dniem dostarczenia z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy.
Interne Kennung: PN-23/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE – KPOD.07.03-IP.10-001/25 w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), nr projektu: KPOD.07.03-IP.10-0197/25 Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, 2. Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, 3. Działania zwiększające poziom bezpieczeństwa, 4. Wdrożenie rozwiązań AI, 5. Gwarancja na przedmiot zamówienia, 6. Warunki gwarancji i serwisu nie gorsze od warunków gwarancji i serwisu producenta oferowanego przedmiotu zamówienia, 7. Ewentualne wskazanie przez Zamawiającego nazwy producenta ma na celu określenie klasy funkcjonalności, przeznaczenia przedmiotu zamówienia i służą ustaleniu standardu, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta, 8. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane wcześniej w żadnych projektach, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dostawą i nieużywane przed dniem dostarczenia z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy.