2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vývoj na platformě Kafka
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pro potřeby zadavatele v oblasti integrační platformy Kafka a těsně souvisejících adaptérů a technologií, zejména v následujícím rozsahu: - koordinace realizačních prací, - spolupráce na návrhu a řešení integrační architektury zadavatele, - tvorba solution architektury a zadání pro vývoj na základě požadavků, - aplikační vývoj integračních řešení, - konfigurace a optimalizace platformy, - testování IT systémů, zejména komunikace mezi nimi, - tvorba dokumentace. Zadavatel v souladu s § 131 a násl. ZZVZ uzavře rámcovou dohodu se třemi účastníky, jejichž nabídka bude v zadávacím řízení hodnocena jako nejvýhodnější . Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na dobu 4 let. Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat kombinací postupů dle § 132 odst. 3 písm. c) ZZVZ (s obnovením soutěže i bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky a pravidla pro zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody jsou uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 0842/018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software