247929-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich – Asanace lesních pozemků kontaminovaných pyrotechnickým materiálem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAsanace lesních pozemků kontaminovaných pyrotechnickým materiálem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen "DNS") na asanaci území s nevybuchlou municí, tj. provádění kompletního pyrotechnického průzkumu stanoveného území, včetně provádění veškerých činností s pyrotechnickým průzkumem souvisejících. Pyrotechnický průzkum bude zadáván na základě potřeb zadavatele v jednotlivých výzvách v DNS.
Vorherige Bekanntmachung511769-2023
Interne Kennung099/2023/048
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92360000 Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem "DNS" je asanace území s nevybuchlou municí, tj. provádění kompletního pyrotechnického průzkumu stanoveného území, včetně provádění veškerých činností s pyrotechnickým průzkumem souvisejících. Pyrotechnický průzkum bude zadáván na základě potřeb zadavatele v jednotlivých výzvách v DNS