2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstenopdracht voor PaaS hosting, beheer en ondersteuning van het IBM Power System (IBM i)
Beschreibung: Deze opdracht betreft het leveren van cloudgebaseerde hosting-, beheer- en ondersteuningsdiensten voor de bestaande IBM Power System (IBM i) omgeving van het ITG. De diensten omvatten onder meer het beschikbaar stellen en operationeel houden van een PaaS‑platform, het garanderen van overeengekomen service levels (uptime, responstijden, incidentopvolging, back‑ups en data‑recovery), alsook het uitvoeren van technisch onderhoud en monitoring. De opdrachtnemer staat in voor de continuïteit en performantie van de omgeving waarop diverse institutionele applicaties draaien.
Interne Kennung: 2025-AAN-11
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-AAN-11 - 1
Interne Kennung: 1