2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiebeheer nieuwe opvanglocaties voor Oekraïense vluchtelingen en statushouders
Beschreibung: Voor de opvang van Oekraïners en (huisvesting van) statushouders wil de gemeente zowel sociaal beheer als gebouwbeheer inkopen (bij één partij). De gemeente (of andere partij) heeft de huisvesting (het gebouw), maar wil het volledige beheer van de locatie uitbesteden. Onder beheer wordt in dit kwaliteitskader en bij de aanbesteding verstaan: • Het inrichten van de locatie • Het begeleiden van bewoners • Het schoonhouden van de locatie • Het onderhouden van de locatie • Het toezicht houden op de veiligheid van de locatie 1. Victoriakliniek Zierikzee In de Victoriakliniek aan de Koning Gustaafweg in Zierikzee wil gemeente Schouwen-Duiveland Oekraïense vluchtelingen opvangen. De linkervleugel van de Victoriakliniek (voorheen ADRZ) wordt hiervoor door gemeente Schouwen-Duiveland gehuurd voor een periode van 3 jaar. Na een verbouwing zal de locatie geschikt zijn voor de opvang van 70 Oekraïense vluchtelingen. De eerste bewoners verhuizen vanaf 1 september 2025 naar deze locatie. 2. Toekomstige nog niet bekende locaties Deze locaties maken onderdeel uit van deze aanbesteding en worden na realisatie indien noodzakelijk opgenomen binnen de raamovereenkomst met de gecontracteerde Locatiebeheerder. Voor toekomstige locaties is het namelijk niet zeker of en in welke mate er behoefte is aan locatiebeheer. Dit is afhankelijk van de grootte en spreiding van de locaties. Huisvesting kan bijvoorbeeld plaatsvinden in de vorm van reguliere woningen. Dat betekent dat 24/7 locatiebeheer niet nodig is maar een afgeschaalde vorm van bijvoorbeeld 1 dagdeel per week. 3. Maximale opdrachtwaarde De gemeente sluit met de winnende inschrijver een raamovereenkomst voor de duur van 1 jaar met 3 verlengopties van 1 jaar. De opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een indicatieve opdrachtwaarde per jaar van € 850.000. De som van de waarde van alle locaties binnen de raamovereenkomst over de contractduur van maximaal 4 jaar is € 3.400.000 Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames onder de raamovereenkomst, die vooraf niet te kwantificeren is. Er is ook geen afnameverplichting. Toekomstige ontwikkelingen m.b.t. het opvangen van Oekraïners en het huisvesten van statushouders zijn niet voorspelbaar. Om die reden wordt de maximale opdrachtwaarde vastgesteld op € 4.000.000. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde eindigt de raamovereenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed.
Interne Kennung: 2025-1388156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het is een SAS-procedure. Beoordeling van de offertes gebeurt alleen op kwaliteit, zie aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor de opvang van Oekraïners en (huisvesting van) statushouders wil de gemeente zowel sociaal beheer als gebouwbeheer inkopen (bij één partij). De gemeente (of andere partij) heeft de huisvesting (het gebouw), maar wil het volledige beheer van de locatie uitbesteden. Onder beheer wordt in dit kwaliteitskader en bij de aanbesteding verstaan: • Het inrichten van de locatie • Het begeleiden van bewoners • Het schoonhouden van de locatie • Het onderhouden van de locatie • Het toezicht houden op de veiligheid van de locatie Victoriakliniek Zierikzee In de Victoriakliniek aan de Koning Gustaafweg in Zierikzee wil gemeente Schouwen-Duiveland Oekraïense vluchtelingen opvangen. De linkervleugel van de Victoriakliniek (voorheen ADRZ) wordt hiervoor door gemeente Schouwen-Duiveland gehuurd voor een periode van 3 jaar. Na een verbouwing zal de locatie geschikt zijn voor de opvang van 70 Oekraïense vluchtelingen. De eerste bewoners verhuizen vanaf 1 september 2025 naar deze locatie. 2. Toekomstige nog niet bekende locaties Deze locaties maken onderdeel uit van deze aanbesteding en worden na realisatie indien noodzakelijk opgenomen binnen de raamovereenkomst met de gecontracteerde Locatiebeheerder. Voor toekomstige locaties is het namelijk niet zeker of en in welke mate er behoefte is aan locatiebeheer. Dit is afhankelijk van de grootte en spreiding van de locaties. Huisvesting kan bijvoorbeeld plaatsvinden in de vorm van reguliere woningen. Dat betekent dat 24/7 locatiebeheer niet nodig is maar een afgeschaalde vorm van bijvoorbeeld 1 dagdeel per week. 3. Maximale opdrachtwaarde De gemeente sluit met de winnende inschrijver een raamovereenkomst voor de duur van 1 jaar met 3 verlengopties van 1 jaar. De opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een indicatieve opdrachtwaarde per jaar van € 850.000. De som van de waarde van alle locaties binnen de raamovereenkomst over de contractduur van maximaal 4 jaar is € 3.400.000 Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames onder de raamovereenkomst, die vooraf niet te kwantificeren is. Er is ook geen afnameverplichting. Toekomstige ontwikkelingen m.b.t. het opvangen van Oekraïners en het huisvesten van statushouders zijn niet voorspelbaar. Om die reden wordt de maximale opdrachtwaarde vastgesteld op € 4.000.000. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde eindigt de raamovereenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst inclusief de nadere overeenkomsten worden aangegaan voor de periode van 1 jaar. Uiterlijk 3 maanden voor het einde van de raamovereenkomst beslissen gemeente en aanbieder over verlenging van deze raamovereenkomst. De raamovereenkomst kan 3 keer met 1 jaar verlengd worden.