See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekvalifikační kurzy pro Královéhradecký kraj 2024 – 2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 – Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 15 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností může dodavatel podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Vorherige Bekanntmachung: 747911-2023
Interne Kennung: UP-HK-2/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Obsluha osobního počítače
Beschreibung: Obsluha osobního počítače
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0008
Titel: Svařování ZK 135 – Hradec Králové
Beschreibung: Kurz svařování podle ČSN 050705 - ZK 135 + EN ISO 9606-1 135
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0009
Titel: Svařování ZK 141 – Hradec Králové
Beschreibung: Kurz svařování podle ČSN 050705 - ZK 141 + EN ISO 9606-1 141
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0010
Titel: Základy obsluhy osobního počítače
Beschreibung: Základy obsluhy osobního počítače
Interne Kennung: 1