See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYPOSAŻENIA SKRZYŃ DO KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/76/IP/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA WYPOSAŻENIA SKRZYŃ DO KUCHNI POLOWYCH wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MAT/76/IP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Skrzynia na wyposażenie do KP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA SKRZYŃ NA WYPOSAŻENIE DO KP wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: wyposażenie skrzyń do kuchni polowych
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: wyposażenie skrzyń do kuchni polowych
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV: wyposażenie skrzyń do kuchni polowych
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V: wyposażenie skrzyń do kuchni polowych
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI: wyposażenie skrzyń do kuchni polowych
Interne Kennung: część 6