See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2025.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 684389-2024
Interne Kennung: SA.270.47.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 13.09.2023 opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1 - leśnictwo Szczucin
Beschreibung: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 656,00, CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 3 024,00, CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 3 348,00, CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 207,00, CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 358,00, WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 15,81, ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 15,81, WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 2,10, WYK-FRECZ Przygotowanie gleby frezem w pasy KMTR 81,83, WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 26,74, SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,05 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,05 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 108,26 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 108,36 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 1,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 90,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 31,05 CP-W Czyszczenia późne HA 20,42 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 12,60 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 28,60 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 170,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 10,00 NAPR-BUD Naprawa starych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 100,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 100,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 1,10 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 2 222,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 540,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 180,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 160,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 30,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 20,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 15,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 315,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 72,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 20,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 20,00
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2 - leśnictwo Dulcza
Beschreibung: CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 1 721,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 5 690,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 132,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 100,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 4,82 WYK-PLWY Wykonanie placówek wywyższonych TSZT 0,96 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 130,00 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,10 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 31,30 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 31,40 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 15,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 8,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 3,95 CP-W Czyszczenia późne HA 24,02 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 12,00 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 14,90 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 150,00 SZUK-PĘDR Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 1,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 10,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 034,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 224,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 96,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 4,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 20,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 22,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 10,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 168,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 10,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 10,00
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 3 - leśnictwo Smyków
Beschreibung: CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 788,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 958,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 904,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 140,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 658,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 441,00 PORZ>100 Oczyszczanie zrębów, gruntów porolnych, halizn i płazowin oraz drzewostanów planowanych do wprowadzenie drugiego piętra ze zbędnych podrostów, odrośli, krzewów i krzewinek poprzez wycinanie i wynoszenie lub spychanie wyciętego materiału - dla 100% pokrycia HA 4,15 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 6,44 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 7,99 WYK-TAL60 Zdarcie pokrywy na talerzach 60 cm x 60 cm TSZT 1,80 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 15,40 WYK-PA5CZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na pow. do 0,50 ha KMTR 18,48 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 12,25 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,10 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 9,52 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 9,62 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 44,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 33,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 8,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 10,42 CP-W Czyszczenia późne HA 24,14 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 7,64 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 9,80 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 130,20 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 150,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 10,00 ZAW-BUD Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 50,00 NAPR-BUD Naprawa starych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 50,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 200,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 380,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 540,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 200,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 300,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 40,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 15,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 15,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 320,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 70,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 50,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 50,00
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 4 - leśnictwo Podborze
Beschreibung: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 227,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 81,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 464,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 39,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 530,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 740,00 PORZB>100 Oczyszczanie zrębów, gruntów porolnych, halizn i płazowin oraz drzewostanów planowanych do wprowadzenie drugiego piętra ze zbędnych podrostów, odrośli, krzewów i krzewinek poprzez wycinanie bez wynoszenia i układania - dla 100% pokrycia powierzchni HA 3,44 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 3,44 WYK-PA5CZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na pow. do 0,50 ha KMTR 2,66 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 21,42 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,06 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 1,30 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,08 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 24,64 POP-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,12 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 26,20 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 2,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 16,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 58,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 30,32 PODK-FORM Podkrzesywanie i formowanie drzewek na uprawach TSZT 8,50 CP-W Czyszczenia późne HA 9,22 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 0,47 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 13,00 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 8,70 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 10,60 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 130,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 28,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 5,00 NAPR-BUD Naprawa starych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 20,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 80,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 325,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 323,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 98,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 152,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 24,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 15,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 5,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 270,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 65,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 40,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 10,00
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 5 - leśnictwo Wał Ruda
Beschreibung: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 623,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 445,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 727,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 25,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 335,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 418,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 1,39 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 1,39 WYK-PA5CZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na pow. do 0,50 ha KMTR 9,73 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,60 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 0,90 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 1,50 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 2,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 45,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 7,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 12,52 PODK-FORM Podkrzesywanie i formowanie drzewek na uprawach TSZT 15,00 CP-W Czyszczenia późne HA 18,49 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 0,20 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 28,28 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 130,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 7,00 ZAW-BUD Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 10,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 25,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 0,46 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 204,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 418,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 85,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 76,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 40,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 7,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 7,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 167,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 29,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 60,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 45,00 ŁR-KOSZR Koszenie trawy HA 10,99
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 6 - leśnictwo Waryś
Beschreibung: CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 843,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 5 233,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 125,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 655,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 50,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 272,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 2 300,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 6,49 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 19,79 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 86,80 WYK-PA5CZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na pow. do 0,50 ha KMTR 30,59 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 17,11 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 8,10 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 102,56 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 110,66 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 48,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 48,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 1,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 7,92 CP-W Czyszczenia późne HA 20,66 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 30,84 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 53,00 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 12,50 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 32,50 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 250,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 57,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 12,00 ZAW-BUD Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 25,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 100,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 12,30 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 4,10 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 741,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 339,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 273,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 116,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 16,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 8,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 390,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 10,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 16,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 8,00
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 7 - leśnictwo Bratucice
Beschreibung: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 326,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 3 257,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 716,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 625,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 5,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 5,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 5,25 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 5,25 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 22,33 WYK-FRECZ Przygotowanie gleby frezem w pasy KMTR 10,22 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 4,20 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 126,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,05 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 2,10 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 1,35 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 89,72 POP-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 7,85 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 101,07 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 34,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 50,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 17,46 CP-W Czyszczenia późne HA 13,04 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 14,70 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 5,00 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 27,70 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 47,15 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 454,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 9,00 ZAW-BUD Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 25,00 NAPR-BUD Naprawa starych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 100,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 50,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 4,20 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 1,40 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 2 021,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 399,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 122,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 216,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 24,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 421,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 92,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 30,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 30,00
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 8 - leśnictwo Wierzchosławice
Beschreibung: CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 4 042,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 676,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 3 178,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 271,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 388,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 000,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 10,55 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 11,02 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 25,90 WYK-FRECZ Przygotowanie gleby frezem w pasy KMTR 25,97 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 24,01 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 270,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,02 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,07 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,10 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 69,51 POP-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 2,80 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 72,50 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 9,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 60,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 76,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 32,85 PODK-FORM Podkrzesywanie i formowanie drzewek na uprawach TSZT 17,45 CP-W Czyszczenia późne HA 20,18 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 27,93 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 0,50 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 39,60 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 183,96 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 250,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 30,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 23,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 22,00 NAPR-BUD Naprawa starych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 5,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 120,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 962,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 567,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 220,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 44,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 39,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 2,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 150,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 5,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 39,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 2,00
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 9 - leśnictwo Bielcza
Beschreibung: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 305,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 772,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 1 841,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 764,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 893,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 940,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 7,20 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 7,20 WYK-FRECZ Przygotowanie gleby frezem w pasy KMTR 18,55 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 31,85 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 134,00 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,01 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,01 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 141,30 POP-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 2,70 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 144,02 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 5,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 65,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 62,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 22,09 PODK-FORM Podkrzesywanie i formowanie drzewek na uprawach TSZT 1,00 CP-W Czyszczenia późne HA 78,17 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 47,88 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 46,20 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 5,20 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 7,80 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 300,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 290,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 20,00 NAPR-BUD Naprawa starych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 20,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 60,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 2 810,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 986,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 275,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 125,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 20,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 35,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 10,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 525,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 90,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 35,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 10,00
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 10 - leśnictwo Biadoliny
Beschreibung: CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 925,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 876,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 579,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 3 528,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 544,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 20,00 CWD-P Całkowity wyrób drewna pilarką M3 2 283,00 WPOD-N Wycinanie podszytów i podrostów (teren równy lub falisty) HA 12,72 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 12,72 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 19,67 WYK-FRECZ Przygotowanie gleby frezem w pasy KMTR 25,41 WYK WAŁK Przygotowanie gleby pługofrezarką KMTR 43,96 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 620,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,40 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 0,20 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 107,51 POP-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 4,80 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 111,51 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 9,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 86,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 11,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 0,70 CP-W Czyszczenia późne HA 72,57 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 21,76 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 31,50 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 14,00 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 28,14 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 300,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 204,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 15,00 ZAW-BUD Wywieszanie nowych budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 25,00 CZYSZ-BUD Czyszczenie budek lęgowych i schronów dla nietoperzy SZT 100,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 0,96 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 952,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 640,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 120,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 16,00 GODZ RU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 100,00 GODZ MF8 Prace wykonywane forwarderem H 8,00 GODZ MF23 Prace wykonywane forwarderem H 1,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 171,00 GODZ MC8 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 8,00 GODZ MC23 Prace wykonywane ciągnikiem z przyczepą samozaładowczą H 1,00
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 11 - leśnictwo Szkółkarskie
Beschreibung: SZUK-PĘDR Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 23,00 GRAB-WYR Grabienie i wyrównanie powierzchni przed obsiewem AR 7,00 SM-IG>400 Siew mechaniczny So, So.c, Św, Md - do kontenerów o zagęszczeniu cel ponad 400 szt./m2 TSZT 560,90 WYOR-AK Wyorywanie sadzonek ciągnikowym wyorywaczem aktywnym AR 17,04 SR-BK<400 Siew ręczny podkiełkowanych nasion Bk do kontenerów o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 436,80 OPR-SC Opryskiwanie szkółek opryskiwaczem ciągnikowym HA 1,45 OPR-SCA Opryskiwanie pól siewnych szkółek opryskiwaczem ciągnikowym AR 54,00 OPR-PPALA Opryskiwanie pól siewnych szkółek opryskiwaczem plecakowym z napędem spalinowym AR 35,00 NAP-KONT Mechaniczne napełnianie kontenerów substratem na linii technologicznej TSZT 58,22 UKŁ-SUB Układanie warstwy substratu o grubości 15 cm AR 1,20 OSŁ-ATM Osłona szkółki przed ujemnymi wpływami atmosferycznymi AR 31,80 OSŁ-REG Regulowanie położenia osłon AR 32,10 SORT-KON1 Sortowanie sadzonek wszystkich gatunków w kontenerach o zagęszczeniu cel do 400 szt./m2 TSZT 1 064,40 SORT-KON2 Sortowanie sadzonek wszystkich gatunków w kontenerach o zagęszczeniu cel powyżej 400 szt./m2 TSZT 15,00 ZAŁ-1 Załadunek lub rozładunek sadzonek - 1 latek TSZT 6,00 ZAŁ-2 Załadunek lub rozładunek sadzonek - 2-3 latek TSZT 104,42 ZAŁ-4 Załadunek lub rozładunek sadzonek - 4-5 latek TSZT 15,70 NAW-MINEC Nawożenie mineralne w sadzonkach -wykonywane mechanicznie AR 52,20 WYC-RR Wyciskanie rządków siewnych AR 0,90 PRZ-R>400 Przerywanie nadmiernych ilości siewek So, Św, Md, Dg w kontenerach o zagęszczeniu cel ponad 400 sztuk na 1 m2 TSZT 573,14 PRZ-OL-1 Przerywanie nadmiernych ilości siewek Ol w kontenerach o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 13,75 PRZ-BRZ-1 Przerywanie nadmiernych ilości siewek Brz w kontenerach o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 15,60 PRZ-IN-1 Przerywanie nadmiernych ilości siewek innych gat. w kontenerach o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 111,20 TERMO-NAS Wykonanie termoterapii żołędzi KG 18 000,00 PIEL-RN Pielenie w rzędach lub pasach - dla Db i Bk również w okresie wschodów AR 49,30 PIEL-RN1 Pielenie w rzędach lub pasach w okresie wschodów AR 1,30 SPUL-C Spulchnianie gleby na międzyrzędach opielaczem wielorzędowym AR 41,20 SPUL-SC Spulchnianie gleby AR 431,80 ORKA-SC Orka pełna AR 405,70 WYOR-CK Wyorywanie i podcinanie sadzonek ciągnikowym wyorywaczem klamrowych AR 17,04 WYOR-CS Wyorywanie lub podcinanie sadzonek ciągnikowym podcinaczem sekcyjnym AR 12,00 WAŁ-SC Wałowanie pełnej orki - jednokrotne AR 139,90 SIEW-CRC Siew nasion w rządki AR 0,90 SIEW-PRC Siew nasion rzutem AR 4,60 MYC-KONT Mycie i dezynfekcja kontenerów TSZT 100,00 SPUL-R Spulchnianie gleby na międzyrzędach - dla DB i BK również w okresie wschodów AR 47,30 SPUL-R1 Spulchnianie gleby na międzyrzędach w okresie wschodów motyką. AR 3,30 WAŁ-FOL Wałowanie AR 1,80 SIEW-GC Siew nasion grubych AR 7,00 NAW-MINER Nawożenie mineralne w sadzonkach -wykonywane ręcznie AR 2,48 NAW MINES Startowy wysiew nawozów ręcznie AR 158,70 SR-DB<400 Siew ręczny nasion dębów, z uprzednim obcięciem 1/3-1/4 żołędzia, do kaset o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 967,26 WYJ-1LN Wyjęcie, sortowanie, liczenie i zabezpieczenie do transportu - 1 latek liściastych TSZT 6,00 WYJ-2IN Wyjęcie, sortowanie, liczenie i zabezpieczenie do transportu - 2-3 latek iglastych TSZT 23,80 WYJ-2LN Wyjęcie, sortowanie, liczenie i zabezpieczenie do transportu - 2-3 latek liściastych TSZT 32,86 WYJ-4IS Wyjęcie, sortowanie, liczenie i zabezpieczenie do transportu - 4-5 latek iglastych TSZT 1,60 WYJ 2-3L Wyjęcie 2-3 latek TSZT 47,76 WYJ 4-5L Wyjęcie materiału 4-5 letniego TSZT 14,10 ROZŁ-SUB Przygotowanie substratu do ponownego obsiewu AR 4,30 PIEL-KON1 Pielenie chwastów w kontenerach o zagęszczeniu cel do 400 szt./m2 M2 8 848,00 PIEL-KON2 Pielenie chwastów w kontenerach o zagęszczeniu cel ponad 400 szt./m2 M2 2 130,00 SR-OL<400 Ręczny siew nasion olszy do kontenerów o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 13,75 SRBRZ<400 Ręczny siew nasion brzozy do kontenerów o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 15,60 SR-IN<400 Ręczny siew nasion lipy, grabu i innych gatunków po 2-4 szt. do kontenerów o zagęszczeniu cel do 400 sztuk na 1 m2 TSZT 114,12 SR-SK<400 Ręczny wysiew skrzydlaków po 1-3szt do kontenerów o zagęszczeniu cel do 400 szt./m2 TSZT 35,50 PIEL-NAM Pielenie z wyniesieniem chwastów AR 32,84 ZEBR-SUB Zebranie zużytego substratu z wywiezieniem AR 1,20 N-ZSGDNSO Zbiór szyszek z gospodarczych drzewostanów nasiennych sosnowych KG 1 500,00 ZB-NASDB Zbiór nasion dęba KG 8 300,00 ZB-NASLP Zbiór nasion lipy KG 15,00 ZB-NASGB Zbiór nasion graba KG 20,00 ZB-NASKL Zbiór nasion klonów KG 3,00 ZB-NASP Zbiór nasion pozostałych gatunków KG 10,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 3 809,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 395,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 1 736,80
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 12 - leśnictwo Łowieckie (OHZ)
Beschreibung: GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 1 468,00 GODZ PILA Prace wykonywane ręcznie z użyciem pilarki H 30,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 334,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 112,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 52,00 GODZ RŁ23 Prace godzinowe ręczne w łowiectwie H 907,00 GODZ SŁ23 Prace godzinowe samochodowe w łowiectwie H 238,00 GODZ MŁ23 Prace godzinowe ciągnikowe w łowiectwie H 43,00 GODZ ŁU23 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem mechanicznym w łowiectwie H 132,00 Ł-NAG-POL Osoba do naganki z transportem Osob 60,00 Ł-POM-POL Osoba do pomocy organizacji polowania zbiorowego Osob 20,00 Ł-POJ-POL Pojazd do transportu myśliwych SZT 10,00 Ł-KAR-POL Pojazd do przewozu pozyskanej zwierzyny SZT 20,00 Ł-TREBACZ Trębacz sygnałów myśliwskich Osob 10,00 PREP-JEL Preparacja poroża byka jelenia SZT 15,00 PREP-ORĘŻ Preparacja oręży dzika SZT 5,00 PREP-ROG Preparacja parostków rogacza SZT 38,00 PREP-DAN Preparacja poroża byka daniela SZT 5,00 PREP-MED Zdjęcie skóry na medalion SZT 2,00 PREP-DRAP Preparacja czaszek drapieżników SZT 2,00 PREP-SKOR Zdjęcie całej skóry SZT 3,00 Ł-ROZDR Rozdrabnianie/zmielenie krzaków, krzewów przy urządzeniach łowieckich i liniach użytkowanych na polowaniach zbiorowych w celu polepszenia widoczności H 27,00 ŁR-ORKA Głęboka orka HA 7,30 ŁR-BRON Bronowanie HA 7,75 ŁR-TAL Talerzowanie HA 10,95 ŁR-NAWM Wysiew nawozów sztucznych HA 7,30 ŁR-WAPN Wapnowanie HA 3,65 ŁR-SIEWRC Siew ręczny nasion rzutem na powierzchnię otwartą HA 7,75 ŁR-OPRYSK Mechaniczny oprysk chemiczny HA 3,65 ŁR-KOSZR Koszenie trawy HA 22,31 GODZ ŁRH8 Prace godzinowe ręczne w gosp. łąkowo-rolnej H 163,00 GODZ ŁMH8 Prace godz. wyk. ciągnikiem w gosp. łąkowo-rolnej H 18,00 GODZ ŁRU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem w gosp. łąkowo-rolnej H 16,00
Interne Kennung: Pakiet 12