See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekvalifikace pro Středočeský kraj 2022+
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace rekvalifikačních kurzů dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ vnitřně členěna do 23 částí. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ na provedení rekvalifikačních kurzů s jedním vítězným dodavatelem pro každou jednotlivou část veřejné zakázky. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Vorherige Bekanntmachung: 38115-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Obsluha PC - Kolín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace rekvalifikačních kurzů dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0011
Titel: Správce sítí
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: Obsluha PC - Kladno
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0023
Titel: Český jazyk pro cizince M2
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0004
Titel: Obsluha PC - Kutná Hora
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Titel: Obsluha PC - Mělník
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0006
Titel: Obsluha PC - Mladá Boleslav
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0007
Titel: Obsluha PC - Nymburk
Interne Kennung: 07
Los: LOT-0008
Titel: Obsluha PC - Praha
Interne Kennung: 08
Los: LOT-0009
Titel: Počítačová gramotnost - Praha
Interne Kennung: 09
Los: LOT-0010
Titel: Obsluha PC - Příbram
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0001
Titel: Obsluha PC - Benešov
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0012
Titel: Správce operačních systémů
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Tvorba www stránek
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pracovník grafického studia
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Účetnictví a daňová evidence
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Mzdové účetnictví
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pracovník v sociálních službách
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Sanitář
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Chůva pro děti
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Strážný
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Obsluha CNC obráběcích strojů
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Český jazyk pro cizince M1
Interne Kennung: 22