2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractcatering Raamovereenkomst
Beschreibung: Contractcatering onder een Raamovereenkomst €120.000.000,- exclusief btw
Interne Kennung: CDR-1099150
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder de werking van de Aw. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure en onder de volgende CPV Codes: - 15000000-8 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten; - 55521000-8 Cateringdiensten voor particulieren - 55300000-3 Bereiden en serveren van maaltijden - 15894200-3 Bereide maaltijden
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55521000 Verpflegungsdienste für Privathaushalte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsdocumenten. €120.000.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst die gesloten wordt, betreft een overeenkomst voor Leveringen en Diensten. De Raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 36 maanden plus de optie van verlenging van de looptijd met eenmaal een periode van maximaal 12 maanden (3+1 in jaren). De maximale looptijd inclusief verlenging van de Raamovereenkomst bedraagt daarmee vier jaar. Uitgedrukt in maanden komt dit uit op een maximale looptijd (inclusief verlenging) van 48 maanden. De ingangsdatum is gepland op maandag 1 september 2025.