See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenie Miasta Zakopane
Beschreibung: Część 1 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) zakładaniu i utrzymywaniu nowych nasadzeń z roślinnością jednoroczną o szacunkowej powierzchni łącznej 10 m2, 2) utrzymywaniu kwietników, donic i wież kwiatowych w szacunkowej ilości 627 szt. 3) zakładaniu i utrzymywaniu rabat z roślinnością trwałą (w tym bieżącego utrzymywania powierzchni ściółkowanych), o szacunkowej powierzchni łącznej 11484 m2, 4) pielęgnacji żywopłotów o szacunkowej powierzchni łącznej 7 197 mb oraz krzewów o szacunkowej powierzchni łącznej 6 994 m2, 5) nawożeniu zieleńców o szacunkowej powierzchni łącznej 104 168 m2, 6) rekultywacji zieleńców, 7) utrzymywaniu miejsc pamięci narodowej, 8) sadzeniu żywopłotów oraz uzupełnianiu brakujących fragmentów żywopłotów, 9) utrzymaniu nawierzchni żwirowych o szacunkowej powierzchni 751 m2, 10) przewożeniu wież kwiatowych oraz donic betonowych i drewnianych, 11) przechowywaniu kwietników, donic, skrzynek oraz wież kwiatowych, zlokalizowanych na terenie miasta Zakopane zgodnie z załącznikiem nr 5 tab. 2 do Umowy, stanowiącej załącznik do niniejszego postępowania przetargowego, 12) zakładaniu i pielęgnacji nowych łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni 100 m2, 13) pielęgnacji istniejących łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni łącznej 1345,50 m2. Część 2 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 307 500 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 155 832 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 304 318 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 101 704 m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej oraz Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o szacunkowej powierzchni 64 136 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 7 325 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22 217 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 112 205 m2. Część 2 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 307 500 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 155 832 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 304 318 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 101 704 m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej oraz Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o szacunkowej powierzchni 64 136 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 7 325 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22 217 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 112 205 m2.
Interne Kennung: BZP.271.74.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane - część 1
Beschreibung: Część 1 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) zakładaniu i utrzymywaniu nowych nasadzeń z roślinnością jednoroczną o szacunkowej powierzchni łącznej 10 m2, 2) utrzymywaniu kwietników, donic i wież kwiatowych w szacunkowej ilości 627 szt. 3) zakładaniu i utrzymywaniu rabat z roślinnością trwałą (w tym bieżącego utrzymywania powierzchni ściółkowanych), o szacunkowej powierzchni łącznej 11484 m2, 4) pielęgnacji żywopłotów o szacunkowej powierzchni łącznej 7 197 mb oraz krzewów o szacunkowej powierzchni łącznej 6 994 m2, 5) nawożeniu zieleńców o szacunkowej powierzchni łącznej 104 168 m2, 6) rekultywacji zieleńców, 7) utrzymywaniu miejsc pamięci narodowej, 8) sadzeniu żywopłotów oraz uzupełnianiu brakujących fragmentów żywopłotów, 9) utrzymaniu nawierzchni żwirowych o szacunkowej powierzchni 751 m2, 10) przewożeniu wież kwiatowych oraz donic betonowych i drewnianych, 11) przechowywaniu kwietników, donic, skrzynek oraz wież kwiatowych, zlokalizowanych na terenie miasta Zakopane zgodnie z załącznikiem nr 5 tab. 2 do Umowy, stanowiącej załącznik do niniejszego postępowania przetargowego, 12) zakładaniu i pielęgnacji nowych łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni 100 m2, 13) pielęgnacji istniejących łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni łącznej 1345,50 m2. Część 2 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 307 500 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 155 832 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 304 318 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 101 704 m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej oraz Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o szacunkowej powierzchni 64 136 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 7 325 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22 217 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 112 205 m2.
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane - część 2
Beschreibung: Część 2 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 307 500 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 155 832 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 304 318 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 101 704 m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej oraz Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o szacunkowej powierzchni 64 136 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 7 325 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22 217 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 112 205 m2.
Interne Kennung: LOT-0002