2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkeersborden en toebehoren Gemeente Medemblik
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst met één Inschrijver voor maximaal 4 jaar af te sluiten voor de levering van verkeersborden en toebehoren, de mogelijkheid van spoedleveringen en het uitvoeren van plaatsen en vervangen van bebording zowel binnen als buiten de bebouwde kom. 715500
Interne Kennung: Z-25-582789
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verkeersborden en toebehoren
Beschreibung: leveren, ter vervanging en als jaarlijks onderhoud, van bebording en toebehoren
Interne Kennung: 1