2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bomen
Beschreibung: •Uitvoeren Boom Veiligheid Controle; •Begeleidingssnoei bomen; •Onderhoudssnoei bomen; •Verwijderen waterlot en wortelopslag; •Actualiseren bomenbestand; •Verwijderen bomen; •Verwijderen stobben; •Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet en natuur; •Verkeersmaatregelen; •Ter beschikking stellingen. Het onderhouden, snoeien, rooien en inspecteren van bomen binnen de gemeente Hilvarenbeek.
Interne Kennung: K011505
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: •Uitvoeren Boom Veiligheid Controle; •Begeleidingssnoei bomen; •Onderhoudssnoei bomen; •Verwijderen waterlot en wortelopslag; •Actualiseren bomenbestand; •Verwijderen bomen; •Verwijderen stobben; •Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet en natuur; •Verkeersmaatregelen; •Ter beschikking stellingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan eenmalig met 3 jaar worden verlengd.