See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis eksploatacyjny dźwigów w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu eksploatacyjnego dźwigów w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Projektem Umowy, który stanowi zał. nr 3 do SWZ wraz z załącznikami oraz zgodnie z wytycznymi opisanymi w § III SWZ. 3. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części: Część nr 1 obejmuje konserwację 21 dźwigów w okresie 24 miesięcy w obiektach: Gdańsk, ulica Nowe Ogrody 1/6, Gdańsk, ulica Powstańców Warszawskich 1-2. Część nr 2 obejmuje konserwację 16 dźwigów w okresie 24 miesięcy w obiektach: Gdańsk, Aleja Jana Pawła II 50, Gdańsk, ulica Majewskich 22, Gdańsk, ulica Jakuba Wejhera 12. Część nr 3 obejmuje konserwację 4 dźwigów w okresie 24 miesięcy w obiektach: Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 31/32, Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 39. Szczegółowy wykaz urządzeń wymieniono w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy / zał. 1 do Umowy. 4. Usługa, będąca przedmiotem niniejszego zamówienia w szczególności powinna obejmować: wykonywanie czynności opisanych w Rozporządzeniu Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. 2018, poz. 2176), w tym terminy wykonywania przeglądów konserwacyjnych (min. co 30 dni), wykonywanie czynności wynikających z przepisów Urzędu Dozoru Technicznego, wykonywanie czynności opisanych w dokumentacjach techniczno-ruchowych urządzeń. 5. Zakres dla każdej części składa się z następujących zadań: Zadanie nr 1 - Serwis eksploatacyjny, Zadanie nr 2 – Pomiary elektryczne wykonywane okresowo- raz w roku. Szczegółowy opis każdego z zadań opisano w § III SWZ oraz w zał. 3 do SWZ- Projekt umowy. 6. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 7. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia posiadał ważną, opłaconą polisę od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. 8. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 9. Najpóźniej przed zawarciem umowy, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w ust. 8 tj. iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 10. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 8). W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 13. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu jednej z okoliczności wskazanych: - w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art.111 ustawy Pzp - w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. - w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 14. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych opisanych w § X ust. 2 SWZ. 15. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 16. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 17. Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest wniesienie wadium w odpowiedniej wysokości. Szczegóły, w tym kwoty wadium dla ofert całkowitych i ofert częściowych opisano w § XVI SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 658303-2024
Interne Kennung: D10.251.98.C.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu eksploatacyjnego dźwigów w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku- część nr 1. 2.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Projektem Umowy, który stanowi zał. nr 3 do SWZ wraz z załącznikami oraz zgodnie z poniższymi wytycznymi. 3.Część nr 1 obejmuje konserwację 21 dźwigów w okresie 24 miesięcy w obiektach: •Gdańsk, ulica Nowe Ogrody 1/6, - •Gdańsk, ulica Powstańców Warszawskich 1-2. Szczegółowy wykaz urządzeń wymieniono w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy / zał. 1 do Umowy.
Interne Kennung: D10.251.98.C.2024- cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu eksploatacyjnego dźwigów w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku- część nr 2. 2.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Projektem Umowy, który stanowi zał. nr 3 do SWZ wraz z załącznikami oraz zgodnie z poniższymi wytycznymi. 3.Część nr 2 obejmuje konserwację 16 dźwigów w okresie 24 miesięcy w obiektach: • Gdańsk, Aleja Jana Pawła II 50, • Gdańsk, ulica Majewskich 22, • Gdańsk, ulica Jakuba Wejhera 12. Szczegółowy wykaz urządzeń wymieniono w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy / zał. 1 do Umowy.
Interne Kennung: D10.251.98.C.2024- cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu eksploatacyjnego dźwigów w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku- część nr 3. 2.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Projektem Umowy, który stanowi zał. nr 3 do SWZ wraz z załącznikami oraz zgodnie z poniższymi wytycznymi. 3.Część nr 3 obejmuje konserwację 4 dźwigów w okresie 24 miesięcy w obiektach: • Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 31/32, • Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 39. Szczegółowy wykaz urządzeń wymieniono w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy / zał. 1 do Umowy.
Interne Kennung: D10.251.98.C.2024- cz.3