248236-2025 - Wettbewerb
Polen – Operationslaken – Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych z włókniny oraz innych wyrobów dla USK-2 w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych z włókniny oraz innych wyrobów dla USK-2 w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych z włókniny oraz innych wyrobów dla USK-2 w Szczecinie 2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ) oraz formularz parametrów wymaganych ( zał.2A do SWZ, dalej również jako FPW ). 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm ), dalej: „UoWM”, wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dotyczy wszystkich zadań poza zadaniem nr 6. 4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały gwarancję nie krótszą niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby zamawiającego. 5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 6. Zamówienie składa się z 13 zadań. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 36 miesięcy. 9. Szczegółowy opis wymagań dotyczący poszczególnych zadań zawiera zał. nr 2 do SWZ oraz zał.2A do SWZ.
Interne Kennung: ZP.220.22.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche, 33199000 Medizinische Kleidung, 33141610 Sammelbeutel, 19521100 Polystyrolfolien, 31532700 Lampenabdeckungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Poszwy i prześcieradła medyczne niejałowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych z włókniny oraz innych wyrobów dla USK-2 w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”). 2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ) oraz formularz parametrów wymaganych ( zał.2A do SWZ, dalej również jako FPW ). 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm ), dalej: „UoWM”, wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały gwarancję nie krótszą niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby zamawiającego. 5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 6. Zamówienie składa się z 13 zadań. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 36 miesięcy. 9. Szczegółowy opis wymagań dotyczący poszczególnych zadań zawiera zał. nr 2 do SWZ oraz zał.2A do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Podkłady na rolce
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Pościel niejałowa
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Podkłady nieprzemakalne
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Kieszenie i uchwyty
Interne Kennung: zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 19521100 Polystyrolfolien
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Ściereczki do osuszania rąk jałowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych z włókniny oraz innych wyrobów dla USK-2 w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”). 2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ) oraz formularz parametrów wymaganych ( zał.2A do SWZ, dalej również jako FPW ). 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów NIE STANOWIĄCYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH. 4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały gwarancję nie krótszą niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby zamawiającego. 5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 6. Zamówienie składa się z 13 zadań. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 36 miesięcy. 9. Szczegółowy opis wymagań dotyczący poszczególnych zadań zawiera zał. nr 2 do SWZ oraz zał.2A do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Torby na płyny
Interne Kennung: zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0008
Titel: zadanie 8 Osłony uchwytu lampy operacyjnej jałowe
Interne Kennung: zadanie 8
Haupteinstufung (cpv): 31532700 Lampenabdeckungen
Los: LOT-0009
Titel: zadanie 9 Fartuchy wizytacyjne niejałowe
Interne Kennung: zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0010
Titel: zadanie 10 Ubrania chirurgiczne niejałowe
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie 11 Bluzy ogrzewające
Interne Kennung: zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Osłony
Interne Kennung: zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: zadanie 13 Serwety z gazy
Interne Kennung: zadanie 13