2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect gemeente Beuningen
Beschreibung: Met deze selectie is de aanbesteder op zoek naar een architect voor zowel het gebouw en de indeling als het interieur. Het betreft een totaal opdracht tot einde werk. Totaalproject.
Interne Kennung: Zaaknummer 844419
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architect
Beschreibung: zie leidraad
Interne Kennung: 1