2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego specjalnego pojazdu do odbioru odpadów typu śmieciarka elektryczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu specjalnego pojazdu do odbioru odpadów typu śmieciarka elektryczna na okres 4-letni: pojazd ciężarowy typu śmieciarka, 3-osiowy, z zabudową jednokomorową, zasilany energią elektryczną, wyposażony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego opisanymi szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Praw Zamówień Publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert wynoszący 30 dni, w sytuacji gdy składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. Taki wymóg jest spełniony w niniejszym postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.04.2025