2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gevelreiniging
Beschreibung: De opdracht is het reinigen van gevels. De gevels zijn voorzien van verschillende materialen. Het betreft de reiniging van gevels voor de komende vier (4) jaren voor SRO Servicecentrum B.V. Onderdeel van de opdracht is het adviseren van opdrachtgever omtrent de reiniging van de gevels. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kan het aantal vierkante meters gevel dat opdrachtgever in beheer heeft fluctueren, waarmee de grootte van de opdracht wisselt. Deze wisseling is onderdeel van de opdracht en inherent aan een raamovereenkomst. De verrekenprijs per vierkante meter ligt in de lijn van het dan voorgaande. Binnen de scope van de opdracht vallen bijvoorbeeld de volgende objecten: • Het Eemhuis • De Zonneparel • De Amerena De gevelreiniging van de aan dit raamcontract verbonden panden vindt jaarlijks plaats. Het in eerste instantie reinigen van de gevels van Amerena, Eemhuis en de Zonneparel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht is het reinigen van gevels. De gevels zijn voorzien van verschillende materialen. Het betreft de reiniging van gevels voor de komende vier (4) jaren voor SRO Servicecentrum B.V. Onderdeel van de opdracht is het adviseren van opdrachtgever omtrent de reiniging van de gevels. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kan het aantal vierkante meters gevel dat opdrachtgever in beheer heeft fluctueren, waarmee de grootte van de opdracht wisselt. Deze wisseling is onderdeel van de opdracht en inherent aan een raamovereenkomst. De verrekenprijs per vierkante meter ligt in de lijn van het dan voorgaande. Binnen de scope van de opdracht vallen bijvoorbeeld de volgende objecten: • Het Eemhuis • De Zonneparel • De Amerena De gevelreiniging van de aan dit raamcontract verbonden panden vindt jaarlijks plaats. De gevelreiniging van in eerste instantie drie panden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er worden geen opties meegenomen in de uitvraag.