See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HK - Rekvalifikační kurzy - český jazyk pro cizince v Královéhradeckém kraji
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 Zadávací dokumentace - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Zadávací dokumentace - Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 6 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností Zadavatel upřesňuje, že dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Vorherige Bekanntmachung: 75608-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Český jazyk pro cizince M1 – prezenční forma
Beschreibung: Český jazyk pro cizince M1 – prezenční forma
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Český jazyk pro cizince M2 – prezenční forma
Beschreibung: Český jazyk pro cizince M2 – prezenční forma
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0006
Titel: Český jazyk pro cizince M3 – distanční (online) forma
Beschreibung: Český jazyk pro cizince M3 – distanční (online) forma
Interne Kennung: 6