248367-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Regionale begeleiding Sterk Techniekonderwijs vmbo en Regionaal investeringsfonds mbo
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRegionale begeleiding Sterk Techniekonderwijs vmbo en Regionaal investeringsfonds mbo
BeschreibungSinds 1-1-2020 worden aanvragers voor subsidie vanuit de Regeling Regionaal Investeringsfonds mbo begeleid bij hun aanvraag en ontvangen toegekende projecten ondersteuning bij de uitvoering door een partij die deze rol toebedeeld heeft gekregen vanuit een Europese aanbesteding in 2019. Deze partij zorgt vanuit deze aanbesteding ook voor kennisdeling tussen en een vraagbaakfunctie voor toegekende projecten. -
Interne KennungIUCN19030194
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 2: Regionale begeleiding Regionaal investeringsfonds mbo
BeschreibungDe opdrachtnemer ondersteunt de aanvragers bij hun aanvraag voor het Regionaal Investeringsfonds mbo (RIF). De opdrachtnemer ondersteunt de uitvoering bij toegekende projecten van het RIF en ondersteunt bij kennisdeling tussen en bij toegekende projecten. De opdrachtnemer heeft een concrete rol in het begeleiden en coachen van de individuele aanvragers en gestarte projecten en daarnaast is de opdrachtnemer verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van een infrastructuur om deze kennis en ervaringen die hiermee op worden gedaan, met het veld (waaronder ook aanvragers en projecten) en met OCW te delen. Hiervoor is van groot belang dat de opdrachtnemer het mbo, en haar arbeidsmarkt en de regionale samenwerkingspartners die daarbij een rol spelen goed kent.
Interne Kennung1