248369-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Rekonstrukce školní kuchyně Čebín - dodávka gastro technologií a kuchyňského nábytku II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce školní kuchyně Čebín - dodávka gastro technologií a kuchyňského nábytku II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce školní kuchyně v základní škole v obci Čebín v rámci projektu s názvem: „Rekonstrukce školní kuchyně Čebín – dodávka gastro technologií a kuchyňského nábytku“. Předmětem plnění je rekonstrukce školní kuchyně, při které dojde k modernizaci gastro technologií a kuchyňského nábytku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221180 Küchenutensilien
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1