248376-2026 - Ergebnis
Tschechien – Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit – PR PODPORA STRATEGICKÉ KOMUNIKACE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPR PODPORA STRATEGICKÉ KOMUNIKACE
Beschreibung2.2.1. Předmětem Veřejné zakázky je PR podpora strategické komunikace, která zahrnuje zejména: • Aktivní účast na strategii a tvorbě PR plánu vč. Pravidelných aktualizací. • Tvorba textů a strategických sdělení pro novináře z oblasti developmentu a témat týkajících se hl. Města Prahy. • Tvorba textů a digitálního obsahu na webové stránky Pražské developerské společnosti (PDS). • Tvorba kreativního obsahu pro sociální sítě, který reflektuje poslední trendy v oblasti sociálních médií. • Tvorba textů spojených s pořádáním veškerých PR a prezentačních akcí PDS nebo akcí jichž se PDS zúčastní, včetně participací a jiných mediálních akcí (vč. rozesílání pozvánek a follow-up). • Tvorba textů/obsahu tiskovin a výročních zpráv. • Proofreading textů a podkladů pro externí komunikaci. • Prezentace a podklady pro MHMP a odbornou realitní komunitu. • Nastavení organizačního rámce pro prezentační akce pro širokou a odbornou veřejnost. • Příprava koncepčních podkladů pro participační průzkumy a ankety mezi občany + spolupráce na vyhodnocení a zpracování jejich výsledků. • Koncepce moderace diskusních setkání s širokou veřejností. • Koncipování odpovědí určených pro širokou veřejnost. • Kontakt s médii. • Konzultační služby v oblasti PR, propagace, marketingu a participace. Smlouva bude uzavřena s jediným Vybraným dodavatelem.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
LosLOT-0001
TitelPR podpora strategické komunikace, Q I - II/2025 - hlášení
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je PR podpora strategické komunikace, která zahrnuje zejména: • Aktivní účast na strategii a tvorbě PR plánu vč. Pravidelných aktualizací. • Tvorba textů a strategických sdělení pro novináře z oblasti developmentu a témat týkajících se hl. Města Prahy. • Tvorba textů a digitálního obsahu na webové stránky Pražské developerské společnosti (PDS). • Tvorba kreativního obsahu pro sociální sítě, který reflektuje poslední trendy v oblasti sociálních médií. • Tvorba textů spojených s pořádáním veškerých PR a prezentačních akcí PDS nebo akcí jichž se PDS zúčastní, včetně participací a jiných mediálních akcí (vč. rozesílání pozvánek a follow-up). • Tvorba textů/obsahu tiskovin a výročních zpráv. • Proofreading textů a podkladů pro externí komunikaci. • Prezentace a podklady pro MHMP a odbornou realitní komunitu. • Nastavení organizačního rámce pro prezentační akce pro širokou a odbornou veřejnost. • Příprava koncepčních podkladů pro participační průzkumy a ankety mezi občany + spolupráce na vyhodnocení a zpracování jejich výsledků. • Koncepce moderace diskusních setkání s širokou veřejností. • Koncipování odpovědí určených pro širokou veřejnost. • Kontakt s médii. • Konzultační služby v oblasti PR, propagace, marketingu a participace. Smlouva bude uzavřena s jediným Vybraným dodavatelem.
Interne KennungPR podpora strategické komunikace
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Veřejné zakázky podle § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany dodavatele nebo k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup Zadavatel může uplatnit i opakovaně.