248407-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki z zabudową dwukomorową do odbioru odpadów z tylnym załadunkiem zasilanej gazem CNG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki z zabudową dwukomorową do odbioru odpadów z tylnym załadunkiem zasilanej gazem CNG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki z zabudową dwukomorową do odbioru odpadów z tylnym załadunkiem zasilanej gazem CNG. 1.1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 1.2. Na potwierdzenie, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom technicznym określonym przez Zamawiającego w Opisie Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 3 do SWZ, Wykonawca zobligowany jest dołączyć do oferty opis parametrów sporządzony na postawie wymagań Zamawiającego określonych w Załączniku nr 4 do SWZ - Zestawienie Parametrów Technicznych.
Interne Kennung: PN/D/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001