2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky technických plynů včetně pronájmu tlakových lahví
Beschreibung: Předmětem této Smlouvy je zajistit dodávky technických plynů včetně pronájmu tlakových lahví. Součástí je i přeprava předmětu nájmu na místo plnění.
Vorherige Bekanntmachung: 213653-2023
Interne Kennung: Dodávky technických plynů včetně pronájmu tlakových lahví
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan, 24110000 Technische Gase, 24111100 Argon, 24111900 Sauerstoff, 24111300 Helium, 24112100 Kohlendioxid, 24111700 Stickstoff, 24321115 Acetylen, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter, 44615000 Druckbehälter, 44615100 Stahldruckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111300 Helium, 24112100 Kohlendioxid, 24111700 Stickstoff, 24321115 Acetylen, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter, 44615000 Druckbehälter, 44615100 Stahldruckbehälter, 24111900 Sauerstoff, 24111100 Argon, 24110000 Technische Gase, 09122000 Propan und Butan