248438-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Veranstaltung von Sprachkursen – Výuka cizích jazyků pro zaměstnance VZP ČR (2025-2027) 06 pro zaměstnance RP Ostrava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýuka cizích jazyků pro zaměstnance VZP ČR (2025-2027) 06 pro zaměstnance RP Ostrava
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování výuky cizích jazyků zaměstnancům zadavatele v individuálních a skupinových kurzech, a to buď prezenční formou na pracovištích zadavatele nebo distanční formou (on-line výukou) mimo pracoviště zadavatele, přičemž kurzem se rozumí 60 minut jazykové výuky týdně. Cílem jazykových kurzů není příprava k vykonání standardizovaných jazykových zkoušek uznaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, ani se nejedná o jednoleté jazykové kurzy s denní výukou poskytované vzdělávacími institucemi působícími v oblasti jazykového vzdělávání uznanými Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Jazyková výuka bude zaměřena na následující jazyky: angličtina a němčina, pokud se strany nedohodnou jinak. Předpokládaný poměr vyučovacích lekcí výuky jednotlivých jazyků činí: angličtina 80%, němčina 20%. S vybraným účastníkem bude uzavřena rámcová dohoda dle § 131 a násl. ZZVZ (dále jen „Rámcová dohoda“ nebo „Smlouva“). Za dobu platnosti Rámcové dohody zadavatel předpokládá následující rozsah a místa jazykové výuky: V rámci veřejné zakázky bude jazyková výuka realizována v rozsahu 1 vyučovací lekce týdně (vyučovací lekcí se rozumí 60 min. úsek výuky). Předpokládaný počet individuálních kurzů: 5 Předpokládaný počet skupinových kurzů (do 10 účastníků): 10 Místy plnění veřejné zakázky jsou pracoviště zadavatele: Ostrava, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště.
Interne Kennung2500347
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0001