2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt Omgevingsdienst Haaglanden, ten behoeve van haar organisatie en de aan haar organisatie gelieerde instellingen, op rechtmatige wijze een meerjarige dienstverleningsovereenkomst te sluiten voor accountantsdiensten met één hoogwaardige Inschrijver die op professionele en doelmatige wijze in de gevraagde dienstverlening voorziet. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden en/of Onderaannemers. De omvang van de opdracht voor de aankomende jaren wordt geraamd tussen de € 60.000 en € 75.000 (excl. btw) per jaar. De opdrachtwaarde over de gehele looptijd van de overeenkomst, inclusief optiejaren is op basis hiervan geraamd tussen de € 480.000,- en € 600.000,- (excl. btw). De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Inschrijver kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingen.