2. Verfahren
Verfahren
Titel: GEORIZIKA – DAS systém pro záznam seismického vlnového pole
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístroje. Stručný popis přístroje: Předmětem plnění je měřící a záznamová jednotka (interogátor) pro záznam seismických vln pomocí optických kabelů metodou DAS (Distributed Acoustic Sensing). CPV kód [38200000-7] Geologické a geofyzikální přístroje [38293000-5] Seismická zařízení Vedle obecného popisu předmětu plnění uvádí zadavatel v Příloze č. 3 Zadávací dokumentace podrobnější informace o předmětu plnění a technické podmínky na předmět plnění formou stanovení absolutních (minimálních) technických požadavků. Pokud účastník zadávacího řízení nesplní některý z absolutních (minimálních) technických požadavků, bude ze zadávacího řízení vyloučen. Splnění těchto parametrů bude také vyžadováno zadavatelem v rámci instalace a převzetí předmětu plnění. Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nový a dosud nepoužívaný přístroj. Zadavatel nepřipouští nabídku použitých či repasovaných přístrojů, a to už jako celku, či jednotlivých částí. Veškeré nabízené výrobky, které budou předmětem dodávky, musí splňovat příslušná ustanovení zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: VZ/25/106
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38293000 Seismische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001