248519-2026 - Ergebnis
Tschechien – Asphalt – Dodávka asfaltové emulze
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka asfaltové emulze
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je v roce 2026 dodávka: - cca 515 t kationaktivní asfaltové emulze pro ruční výspravu vozovek tryskovou metodou, specifikace C 60 B4 nebo C 60 B5 - cca 50 t kationaktivní asfaltové emulze pro udržovací nátěry vozovek, specifikace C 65 B3 nebo C 65 B4 Uvedený předpokládaný odběr materiálu je stanoven pouze orientačně na základě kvalifikovaného odhadu. Zadavatel si vyhrazuje právo odebrat v průběhu doby plnění množství materiálu podle svých skutečných potřeb (méně/více). Překročení či nedodržení předpokládaného odběru zadavatelem nebude ze strany dodavatele postihováno odmítnutím vykrytí objednávek nebo sankcemi.
Interne Kennung4/VZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen, 44113800 Straßenbelagsmaterial
5. Los
LosLOT-0001