248539-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Lebensmittel-Hauslieferungen – Vareudbringning under den kommunale helhedspleje
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVareudbringning under den kommunale helhedspleje
BeschreibungSom et led i implementeringen af ældreloven i Køge Kommune, ønskes indgået kontrakt med en underleverandør af vareudbringning til de borgere der har valgt den kommunale leverandør til levering af helhedspleje.
Interne Kennung2025-002217
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som offentligt udbud, jf. udbudsloven, kapitel 12 Light-regimet, LBK nr. 10 af 06/01/2023 , hvilket betyder, at enhver kan afgive tilbud
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen
5. Los
LosLOT-0000