2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Zaaksysteem
Beschreibung: De scope omvat: • Levering en implementatie van het zaaksysteem (incl. inrichting en migratie) • Koppelingen met bestaande systemen (bijv. DMS, BRP, e-Herkenning) • Opleiding en ondersteuning van gebruikers • Onderhoud, support en doorontwikkeling gedurende de contractperiode -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-SS-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1