248582-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa dwóch ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m. Pojazdy oraz zamontowane na nich wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, pierwszej jakości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1 A, B oraz C do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy". Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązani są dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale IX SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 60195-2025
Interne Kennung: WL.2371.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 przedmiotowej Ustawy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy dla KP PSP w Głubczycach
Beschreibung: Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla KP PSP w Głubczycach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 A do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy".
Interne Kennung: WL.2371.1.2025 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy dla KP PSP w Prudniku
Beschreibung: Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla KP PSP w Prudniku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 B do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy".
Interne Kennung: WL.2371.1.2025 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Samochód specjalny z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m dla KP PSP w Prudniku
Beschreibung: Dostawa 1 szt. samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m dla KP PSP w Prudniku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 C do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy".
Interne Kennung: WL.2371.1.2025 - Część nr 3