2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sekání travnatých ploch 2026 - 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržby resp. sečení travnatých ploch veřejné zeleně ve vlastnictví Statutárního města Chomutova a ve správě Technických služeb města Chomutova, p.o. Podrobný rozsah předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci, která je k dispozici na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 001/2026/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Změna rozsahu ploch (objemu plnění a obměny lokalit) Zadavatel si vyhrazuje právo měnit každoročně rozsah travnatých ploch uvedených v Příloze č. 1 – Zadávací protokol (Přehled ploch), a to v rozsahu do ± 30 % z celkové výměry ploch uvedené v této příloze ke dni uzavření smlouvy. 2. Minimální roční plnění Zadavatel garantuje zhotoviteli minimální roční rozsah plnění ve výši nejméně 70 % z celkového plošného objemu travnatých ploch uvedených v Příloze č. 1 – Zadávací protokol (ke dni podpisu smlouvy), bez ohledu na následné změny výměry ploch prováděné podle článku 8.1 ZD. 3. Změny sazby DPH. 4. Změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ. 5. Změna dle § 100 odst. 3. Právo zadat vybranému dodavateli nové služby obdobného charakteru v jednacím řízení bez uveřejnění. 6. Změny termínů, četnosti a technologie sečení. Stanovené vyhrazené změny závazků, které mohou nastat v průběhu plnění jsou podrobně uvedeny v návrhu smlouvy, který je součástí ZD a zveřejněn na profilu zadavatele.