248688-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie oraz odbiór i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, Słajsino 30, 72-209 Słajsino gm. Nowogard
Beschreibung: Zagospodarowanie oraz odbiór i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, Słajsino 30, 72-209 Słajsino gm. Nowogard
Vorherige Bekanntmachung: 681095-2024
Interne Kennung: IZ.271.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - zagospodarowanie poprzez termiczne przetwarzanie (przekształcanie) lub przetwarzanie odpadów (wyklucza się możliwość składowania ); o kodzie 191212 inne odpady(w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie poprzez termiczne przetwarzanie (przekształcanie) lub przetwarzanie odpadów (wyklucza się możliwość składowania ); o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 21 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa, wytworzonych w trakcie mechanicznej obróbki odpadów komunalnych i opakowaniowych po sicie o wielkość frakcji >80mm oraz po separacji „optopnematycznej” w szacunkowej ilości minimalnej 15 000 Mg.
Interne Kennung: IZ.271.9.2024
Los: LOT-0002
Titel: Część II - odbiór oraz zagospodarowanie poprzez przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie) odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz zagospodarowanie poprzez przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie) odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 21 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa, wytworzonych w trakcie mechanicznej obróbki odpadów komunalnych i opakowaniowych po sicie o wielkość frakcji >80mm oraz po separacji „optopnematycznej” w szacunkowej ilości minimalnej 10 000Mg.
Interne Kennung: IZ.271.9.1.2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowy opis przedmiotu” (warunki, warunki wykonania, warunki udzielenia zamówienia, przedmiot, charakterystyka zamówienia itp.): Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie), odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 21 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa, wytworzonych w trakcie mechanicznej obróbki odpadów komunalnych i opakowaniowych po sicie o wielkość frakcji >80mm oraz po separacji „optopnematycznej” w szacunkowej ilości 3 000Mg. Odpady przeznaczone do odbioru 191212 w formie „luzem”, są wytworzone i zmagazynowane w Regionalnym Zakładzie Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, Słajsino 30, 72-209 Słajsino gm. Nowogard. Odpady posiadają skład morfologiczny i zanieczyszczenia charakterystyczne jak dla odpadów po mechanicznej obróbce odpadów komunalnych zmieszanych i opakowaniowych z selektywnej zbiórki, oraz rozdrobnionych odpadów wielkogabarytowych. Prawo opcji: zasady/warunki udzielenia zamówienia: a). zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną gwarantowane ilości przedmiotu zamówienia podstawowego w okresie nie przekraczającym terminu, na którym została zawarta umowa; b). prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; c). cena jednostkowa za 1Mg w ramach opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego , określona w formularzu oferty złożonych przez wykonawcę; d). warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez zamawiającego oświadczenia o woli skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Część III -odbiór oraz zagospodarowanie poprzez przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie) odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz zagospodarowanie poprzez przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie) odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 21 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa, wytworzonych w trakcie mechanicznej obróbki odpadów komunalnych i opakowaniowych po sicie o wielkość frakcji >80mm oraz po separacji „optopnematycznej” w szacunkowej ilości minimalnej 5 000Mg.
Interne Kennung: IZ.271.9.2.2024
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Szczegółowy opis przedmiotu” (warunki, warunki wykonania, warunki udzielenia zamówienia, przedmiot, charakterystyka zamówienia itp.): Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie), odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 21 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa, wytworzonych w trakcie mechanicznej obróbki odpadów komunalnych i opakowaniowych po sicie o wielkość frakcji >80mm oraz po separacji „optopnematycznej” w szacunkowej ilości 1 000 Mg. Odpady przeznaczone do odbioru i przetwarzania o kodzie 191212 w formie „luzem”, są wytworzone i zmagazynowane w Regionalnym Zakładzie Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, Słajsino 30, 72-209 Słajsino gm. Nowogard. Odpady posiadają skład morfologiczny i zanieczyszczenia charakterystyczne jak dla odpadów po mechanicznej obróbce odpadów komunalnych zmieszanych i opakowaniowych z selektywnej zbiórki, oraz rozdrobnionych odpadów wielkogabarytowych. Prawo opcji: zasady/warunki udzielenia zamówienia: a). zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną gwarantowane ilości przedmiotu zamówienia podstawowego w okresie nie przekraczającym terminu, na którym została zawarta umowa; b). prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; c). cena jednostkowa za 1Mg w ramach opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego , określona w formularzu oferty złożonych przez wykonawcę; d). warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez zamawiającego oświadczenia o woli skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - odbiór oraz zagospodarowanie poprzez przetwarzanie (wyklucza się możliwość składowania) lub termiczne przetwarzanie (przekształcanie) odpadów o kodzie 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11)
Interne Kennung: IZ.271.9.3.2024