2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu HIS wraz z modernizacją środowiska informatycznego KPOD.07.03-IP.10-0135/25, wdrożenie e-usług w Szpitalu Grochowskim im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o nowe moduły i funkcjonalności oraz integracja z obecnie użytkowanymi przez Zamawiającego systemami. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące dostawy oraz usługi: 1) dostawa sprzętu w tym: serwerów, macierzy dyskowych oraz przełączniki i firewalle wraz z instalacją i konfiguracją środowiska bazodanowego i aplikacyjnego; 2) dostawa licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne; 3) dostawa rozwiązania do Digitalizacji dokumentacji medycznej; 4) integracja z Platformą Usług Inteligentnych; 5) opracowanie Dokumentacji Projektowej; 6) wdrożenie dostarczanych rozwiązań; 7) integracja dostarczanych rozwiązań z obecnie użytkowanymi przez Zamawiającego systemami zgodnie z OPZ; 8) przeszkolenie personelu Zamawiającego; 9) świadczenie gwarancyjnych usług serwisowych dla dostarczanych rozwiązań. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia). 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji przedmiotu zamówienia określa OPZ – załącznik nr 2 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia w sposób nienaruszający zasady „do no significant harm” (DNSH) zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2020/852 (Taksonomia UE).
Interne Kennung: ZPU/101/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) dokumenty, materiały firmowe, instrukcje obsługi, materiały informacyjne dotyczące sprzętu (np. katalogi, specyfikacja techniczna, informacja od producenta, informacja dla użytkownika itp.) potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane przez Zamawiającego w SWZ, w tym w szczególności w załączniku nr 2. Zamawiający dopuszcza, żeby materiały takie jak katalogi i specyfikacje techniczne dotyczące sprzętu były w języku angielskim; 2) dokument potwierdzający spełnianie wymogu zainstalowania dwóch procesorów klasy x86, dedykowanych do pracy z zaoferowanym serwerem witalizacyjnym umożliwiający osiągnięcie wyniku min. 325 w teście SPECrate2017_int_base dla konfiguracji dwuprocesorowej w postaci wydruku ze strony www.spec.org; 3) certyfikat niezależnego podmiotu lub oświadczenie producenta serwera witalizacyjnego oraz serwera bazodanowego potwierdzający, że wyprodukowany został zgodnie z normą ISO-9001:2015 lub równoważną oraz normą ISO 14001 lub równoważną; 4) wydruk ze strony https://www.windowsservercatalog.com/ potwierdzający, że oferowany serwer serwer witalizacyjny znajduje się na liście Windows Server Catalog i posiada status „Certified for Windows” dla systemów Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022 oraz Microsoft Windows Server 2025; 5) dokument potwierdzający spełnianie wymogu zainstalowania procesora klasy x86 w serwerze bazodanowym umożliwiający osiągnięcie wyniku min. 405 w teście SPECrate2017_int_base, dostępnym na stronie www.spec.org dla konfiguracji dwuprocesorowej; 6) deklaracje zgodności UE oferowanego sprzętu; 7) dokument potwierdzający od firm serwisujących serwery potwierdzający, że posiadają certyfikat ISO 9001:2015 na świadczenie usług serwisowych lub równoważne. Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48610000 Datenbanksysteme, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48610000 Datenbanksysteme, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung, 79632000 Personalschulung