See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor busritten in kader van havenrondritten en seminaries voor APEC
Beschreibung: APEC organiseert jaarlijks een 14-tal standaard opleidingen aangevuld met maatwerkopleidingen. Bij het grote deel van deze opleidingen komen de deelnemers voor 1 à 2 weken naar Antwerpen. Tijdens deze weken hebben zij busvervoer nodig.
Interne Kennung: PPP0B3-17317/5516/B11262
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Busritten in kader van standaard opleidingen
Beschreibung: Busritten in kader van standaard opleidingen
Interne Kennung: B11262_1
Los: LOT-0002
Titel: Busritten in kader van maatwerkopleidingen
Beschreibung: Busritten in kader van maatwerkopleidingen
Interne Kennung: B11262_2