248768-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, instalacja oraz uruchomienie rozwiązań teletechnicznych i aplikacyjnych w ramach realizacji projektu pn. „Wzrost poziomu dojrzałości cyfrowej SPZOZ w Wieluniu”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja oraz uruchomienie rozwiązań teletechnicznych i aplikacyjnych w ramach realizacji projektu pn. „Wzrost poziomu dojrzałości cyfrowej SPZOZ w Wieluniu”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie rozwiązań teletechnicznych i aplikacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 12a, 12b, 12c do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji wzoru umowy w przypadku, gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania. Zamówienie sfinansowane zostanie ze środków zewnętrznych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25) Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, zgodnie z zasadą DNSH. W szczególności wykonawca zapewni: • że transport, opakowania i sposób dostawy ograniczają emisję zanieczyszczeń i odpadów, • że dostarczony sprzęt spełnia wymagania środowiskowe (m.in. RoHS, REACH, energooszczędność), • że powstałe odpady zostaną zagospodarowane zgodnie z przepisami o odpadach i WEEE. Zamawiający zastrzega sobie - na etapie realizacji umowy - prawo do kontroli zgodności realizacji z wymaganiami DNSH. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia odbywało się z uwzględnieniem Standardów dostępności dla polityki spójności 2021–2027, opublikowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. W szczególności wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia: • Dostępności informacyjno-komunikacyjnej – w tym przygotowania dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, materiałów szkoleniowych i informacyjnych w formie czytelnej, zrozumiałej oraz dostępnej dla osób ze szczególnymi potrzebami; • Dostępności funkcjonalnej – systemy i urządzenia muszą być projektowane zgodnie z zasadami ergonomii i umożliwiać obsługę przez osoby z ograniczeniami funkcjonalnymi (np. ograniczenia motoryczne, sensoryczne); • Dostępności cyfrowej – jeśli przedmiot zamówienia obejmuje elementy oprogramowania lub interfejsy cyfrowe, powinny one spełniać wymagania standardu WCAG 2.1 na poziomie AA (jeśli dotyczy). Szczegółowe wytyczne dotyczące realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 znajdują się pod następującym linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/dokumenty/wytyczne-dotyczace-realizacji-zasad-rownosciowych-w-ramach-funduszy-unijnych-na-lata-2021-2027-1/
Vorherige Bekanntmachung220835-2026
Interne KennungSPZOZ.ZP.2.24.242.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, Zamawiający stosuje w niniejszym postępowaniu skrócony termin składania ofert, z zachowaniem ustawowego minimum, tj. nie mniej niż 15 dni, licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Zamówienie objęte jest bezzwrotnym wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności a pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności: • zapewnienia realnej możliwości realizacji zamówienia w wymaganym terminie, • zachowania ciągłości harmonogramu rzeczowo-finansowego projektu, • uniknięcia ryzyka utraty przyznanego dofinansowania w przypadku niezrealizowania zadania w terminie. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że pilna potrzeba udzielenia zamówienia nie wynika z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, lecz jest konsekwencją: • terminów wynikających z decyzji i procedur instytucji finansującej, • daty zawarcia umowy o objęcie wsparciem, • ograniczonego czasowo okna realizacyjnego przewidzianego w dokumentacji programu, • konieczności dostosowania dokumentacji postępowania do ostatecznych warunków finansowania oraz zakresu rzeczowego zatwierdzonego przez instytucję odpowiedzialną za wdrażanie środków. Zastosowanie standardowych terminów przewidzianych dla przetargu nieograniczonego, przy uwzględnieniu czasu niezbędnego na: • przeprowadzenie procedury wyboru wykonawcy, • ewentualne czynności wyjaśniające, • realizację przedmiotu zamówienia, mogłoby doprowadzić do sytuacji, w której wykonanie zamówienia w przewidzianym terminie stałoby się niemożliwe, a Zamawiający utraciłby możliwość wykorzystania przyznanych środków finansowych. Jednocześnie Zamawiający podkreśla, że skrócony termin składania ofert: • nie narusza zasady uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców, • został ustalony w sposób umożliwiający zapoznanie się z dokumentacją postępowania oraz przygotowanie i złożenie ofert, • odpowiada rynkowemu charakterowi zamówienia oraz jego zakresowi, • jest zgodny z minimalnym terminem dopuszczonym przez ustawę Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48516000 Softwarepaket für den Datenaustausch, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79632000 Personalschulung, 48610000 Datenbanksysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa oraz wdrożenie modułów rozszerzeń do oprogramowania klasy HIS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie rozwiązań teletechnicznych i aplikacyjnych w ramach realizowanego przez SPZOZ w Wieluniu projektu pn. "Wzrost poziomu dojrzałości cyfrowej SPZOZ w Wieluniu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w Załączniku nr 1a do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48516000 Softwarepaket für den Datenaustausch, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79632000 Personalschulung, 48610000 Datenbanksysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung