See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków i terenów przyległych Sądów Rejonowych w Chełmnie, Golubiu-Dobrzyniu i Wąbrzeźnie oraz w budynkach Sądu Okręgowego w Toruniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymywania w ciągłej czystości z podziałem na niżej wymienione części: 1) Część I: pomieszczeń budynków, okien i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Chełmnie przy ul. Toruńskiej 3, 2) Część II: pomieszczeń budynków, okien i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Kościelnej 23/25, 3) Część III: pomieszczeń budynków, okien i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 19, 4) Część IV: pomieszczeń budynków oraz usługi techniczno-porządkowe na terenie Sądu Okręgowego w Toruniu w budynkach przy: - ul. Piekary 49 - archiwum, piwnic, parteru, I i II piętra, - ul. Fosa Staromiejska 10A - archiwum, piwnic, parteru I, II i III piętra, - ul Piekary 51 – archiwum, piwnic, parteru, I piętra i II piętra, - ul. Fosa Staromiejska 12/14 – archiwum, piwnic, parteru, I piętra i II piętra oraz dwa pokoje gościnne i przyjazny pokój przesłuchań zlokalizowane na III piętrze.
Vorherige Bekanntmachung: 623975-2024
Interne Kennung: G.261.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Chełmnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymywania w ciągłej czystości pomieszczeń budynków, okien i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Chełmnie przy ul. Toruńskiej 3
Interne Kennung: część I: SR Chełmno
Los: LOT-0002
Titel: Cz. II: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymywania w ciągłej czystości pomieszczeń budynków, okien i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Kościelnej 23/25
Interne Kennung: część II: SR Golub-Dobrzyń
Los: LOT-0003
Titel: Cz. III: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymywania w ciągłej czystości pomieszczeń budynków, okien i terenów przyległych Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 19
Interne Kennung: część III: SR Wąbrzeźno
Los: LOT-0004
Titel: Cz. IV: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków i terenów przyległych Sądu Okręgowego w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymywania w ciągłej czystości pomieszczeń budynków oraz usługi techniczno-porządkowe na terenie Sądu Okręgowego w Toruniu w budynkach przy: - ul. Piekary 49 - archiwum, piwnic, parteru, I i II piętra, - ul. Fosa Staromiejska 10A - archiwum, piwnic, parteru I, II i III piętra, - ul Piekary 51 – archiwum, piwnic, parteru, I piętra i II piętra, - ul. Fosa Staromiejska 12/14 – archiwum, piwnic, parteru, I piętra i II piętra oraz dwa pokoje gościnne i przyjazny pokój przesłuchań zlokalizowane na III piętrze.
Interne Kennung: część IV: SO Toruń
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalnie 2 dodatkowe etaty – do wykonywania czynności techniczno-porządkowych – na okres minimum 1 miesiąca (w przypadku uruchomienia opcji) i maksimum 24 miesięcy