248836-2025 - Wettbewerb
Belgien – Enterale Nahrungsmittel – Medische voeding
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische voeding
Beschreibung: Aankoop en levering van orale bijvoeding en vervangvoeding, en enterale voeding.
Interne Kennung: 2025/02 Medische voeding
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Orale bij- en vervangvoeding
Beschreibung: Aankoop en levering van orale bij- en vervangvoeding
Interne Kennung: 01
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0002
Titel: Enterale voeding
Beschreibung: Aankoop en levering van enterale voeding en medische hulpmiddelen
Interne Kennung: 02
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692000 Medische oplossingen
Plaats van uitvoering
Land: België
Overal in het desbetreffende land
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 115 600,00 EUR