2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing ICT
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding betreft het realiseren en continu borgen van een geïntegreerde, veilige en toekomstbestendige ICT-dienstverlening voor Opdrachtgever. De opdracht is gericht op het structureel beschikbaar stellen van een betrouwbare digitale werkomgeving die medewerkers maximaal ondersteunt in de uitvoering van hun werkzaamheden, waarbij continuïteit, informatiebeveiliging, kwaliteit, innovatie en kosteneffectiviteit aantoonbaar zijn geborgd. Circa 50 werkplekken kantoorpersoneel
Interne Kennung: 26.009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cyclus gunt de Opdracht voor een initiële looptijd van vier (4) jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 4 november 2026. Na deze initiële periode kan de overeenkomst door opdrachtgever (Cyclus) eenzijdig worden verlengd met twee (2) perioden van telkens twee (2) jaar. De overeenkomst heeft een maximale looptijd van acht (8) jaar, inclusief de initiële looptijd en alle verlengingsopties.
248841-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Outsourcing ICT
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Outsourcing ICT
Interne identificatiecode: 26.009
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: