See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van het openbaar groen
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel het uitvoeren van groenonderhoud volgens een vaste frequentie, volgens noodzaak op diverse locaties te Lebbeke. Onder het onderhoud wordt verstaan: - Schoffelen van de grond tussen hagen, bosgoed en heesters - Wieden van de grond tussen hagen, bosgoed en heesters - Vrijhouden van voetpaden en wandelpaden - Scheren van hagen en beplantingsmassieven - Opruimen van zwerfvuil - Bosmaaien - Opkuisen van bladafval - Afvoeren van het groenafval - Onderhoud van grasperken - Afronden van grasmatten De opdracht dient uitgevoerd te worden door personeel dat wordt tewerkgesteld door een sociale of beschutte werkplaats. Werken worden uitgevoerd door een ploeg van maximaal 5 personen (4 arbeiders en een begeleider). De werken dienen steeds onder toezicht te staan van een deskundig(e) instructeur(s).
Interne Kennung: PPP099-399/5053/2024149
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Onderhoud van het openbaar groen
Interne Kennung: 2024149_1