See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Košíkov 2.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Košíkov 2.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3801
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 146 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU odd 109
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 146 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU odd 109
Interne Kennung: 099/2019/142/3804
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 126 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler NT 1Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 126 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler NT 1Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3808
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 127 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler NT Uhliště
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 127 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler NT Uhliště
Interne Kennung: 099/2019/142/3809
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Barbora
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Barbora
Interne Kennung: 099/2019/142/3811
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 18 v kategorii 79 - Přibližování dříví potahem LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 18 v kategorii 79 - Přibližování dříví potahem LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Interne Kennung: 099/2019/142/3814
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 26 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou- LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 26 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou- LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Interne Kennung: 099/2019/142/3816
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 19 v kategorii 75 - Přibližování dříví traktorem- LZ Židlochovice, polesí Lovčice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 19 v kategorii 75 - Přibližování dříví traktorem- LZ Židlochovice, polesí Lovčice
Interne Kennung: 099/2019/142/3817
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim SÚJ Teplá_I_25
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim SÚJ Teplá_I_25
Interne Kennung: 099/2019/142/3821
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 27 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Židlochovice, polesí Hodonín
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 27 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Židlochovice, polesí Hodonín
Interne Kennung: 099/2019/142/3823